Pristatymas

Pristatymas

Prekių pristatymas KURJERIU:
 
 

 
Pristatymas kurjeriu iki Jūsų durų. Siuntos pristatomos darbo dienomis 8-17 val. Dažniausiai prekės išsiunčiamos tą pačią arba sekančią darbo dieną (išskyrus atostogas ar naujų siuntų gavimo dienas), keliauja apie 2 darbo dienas.


 

Prekių pristatymas Lietuvos paštu:

                                                                                                                                                                        

Prekes siunčiame registruotu ir neregistruotu pirmenybiniu paštu, tai suteikia jums ir mums greitą ir užtikrintą pristatymo garantiją.

Prekės Lietuvoje jus pasiekia per 2-5 darbo dienas (jei svoris neviršija 2 kg. kitu atveju siunta užtrunka iki 5 darbo dienų). Jei siunta užtrunka ilgiau nei nurodyta, prašome su mumis susiekti elektr. paštu info@pigusvokas.lt ir mes jums suteiksime papildomą informaciją apie siuntos buvimo vietą arba pateiksime registracijos numerį, su kuriuo jus galėsite stebėti savo siuntos išsamesnę informaciją.

Savo siuntą galėsite stebėti šioje nuorodoje: http://www.post.lt/lt/index.html?id=1241 įvedę siuntos kodą.

Siuntą jums pristatys į namus arba paštininkas paliks informacinį pranešimą apie siuntos gavimą, kuri turėsite atsiimti savo pašte, pašto adresas bus nurodytas informaciniame lapuke.


 

 OMNIVA paštomatai

                                                                                                                                                          

Pristatymas iki patogiausio Jums Omniva paštomato. Paštomatų sąrašą rasite www.omniva.lt. Siuntos išsiunčiamos darbo dienomis 8-17 val., priklausomai nuo apmokėjimo gavimo ir keliauja apie parą ar dvi nuo išsiuntimo.

 

  Prekių pristatymas Autobusų siuntų skyriumi

                                                  
 

 

Prekės pristatomos tą pačią arba sekančią dieną į Jūsų miesto Autobusų siuntų skyrių. Papildomai klientas informuojamas SMS žinute.  

 

Atsiėmimas KAUNEGeriausiai, dieną prieš atvažiavimą į Kaune esantį sandėlį (JONAVOS G. 40, už Kauno Undinės, prie PRAMOGŲ KARALYSTĖS ) atsiimti prekių, pranešti telefonu +37064448882. Laiko taupymo sumetimais siūlome iš anksto suformuoti užsakymą www.pigusvokas.lt, nurodant ar reikia sąskaitos faktūros, tuomet taipogi pranešti telefonu prieš atvykimą.

 

 

kurjeriniai vokai

burbuliniai vokai

pasto vokai maiseliai

plastikiniai polietileniniai vokai

vokai su burbuliukais
pasto siuntimo vokai